BipStowarzyszenie Nauczycieli Matematykiinaczej

Cay Wrocaw Czyta Dzieciom

Klub lekkiej inteligencji nauczycielskiej


Wysza Szkoa Handlowa we Wrocawiu


of-banner-150x80

Zbędne i zużyte składniki majątkowe
wtorek, 06 grudnia 2016 11:23

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli na podstawie rozdziału 4 pkt. 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2010 r. w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, w który wyposażone są jednostki budżetowe (Dz.U. nr 114 poz. 761) informuje, iż posiada następujące zbędne i zużyte składniki majątkowe: wykaz.

 
Aktywizacja ruchowa dzieci w przedszkolu i w edukacji wczesnoszkolnej
poniedziałek, 05 grudnia 2016 15:59

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zaprasza na I Konferencję metodyczną dla dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych oraz  nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej pt. „Aktywizacja ruchowa dzieci w przedszkolu i w edukacji wczesnoszkolnej”, która odbędzie się 8 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Słubickiej 29-31 we Wrocławiu.

Więcej…
 
Odwołanie spotkania dyrektorów gimnazjów w ramach sieci współpracy
poniedziałek, 05 grudnia 2016 14:17

Zaplanowane na 7 grudnia 2016 r. spotkanie dyrektorów gimnazjów w ramach sieci współpracy z przyczyn organizacyjnych nie odbędzie się.

Zapraszam na kolejne styczniowe spotkanie. Termin zostanie podany w odrębnym ogłoszeniu.

Osobą odpowiedzialną za organizację sieci jest Grażyna Jarmuż (tel. 71 798 68 80 w. 213, mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 
Etap szkolny konkursu Bienchen
środa, 30 listopada 2016 14:20

Etap szkolny konkursu Bienchen odbędzie się 20 grudnia 2016 r. Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie wiadomości należy podać nazwę konkursu i numer szkoły. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlę Państwu materiały dotyczące konkursu.

Z poważaniem
Anna Abramczyk

 
Konferencja adresowana do koordynatorów ds. promocji zdrowia
środa, 30 listopada 2016 12:41

Uprzejmie zapraszam do udziału w spotkaniu promującym projekt KIK/34 „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”.

Projekt jest współfinansowany przez Rząd Szwajcarii i Polskie Ministerstwo Zdrowia w ramach szwajcarskiego programu współpracy  z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, pt. „Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia w przedszkolach, szkołach: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ocena wpływu tej edukacji na sposób żywienia, stan odżywienia, aktywność fizyczną i poziom wiedzy dzieci i młodzieży”.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6
.