Bip

Cay Wrocaw Czyta Dzieciom

Klub lekkiej inteligencji nauczycielskiej


Wysza Szkoa Handlowa we Wrocawiu


of-banner-150x80

Bezpłatne konsultacje zbiorowe dotyczące zmian w ustawie o systemie oświaty
wtorek, 21 lipca 2015 08:40

Informuję, że bezpłatne konsultacje zbiorowe dotyczące zmian w ustawie o systemie oświaty
i rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych warunków i sposobie oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy w szkołach publicznych - odbędą się
24 sierpnia 2015 r., o godz. 9.00, w Auli Zespołu Szkół Nr 1, przy ul Słubickiej.  Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do dnia 17 sierpnia br.

Czas szkolenia- ok. 120 minut.
Krzysztof Nowak
Wicedyrektor  WCDN

 
Nabór na kurs języka angielskiego zakończony
poniedziałek, 06 lipca 2015 22:05

30 czerwca 2013 r. zakończono nabór na kurs języka angielskiego. Z listy kandydatów zostały skreślone osoby, które nie przystąpiły do testu znajomości języka.

Więcej…
 
Ogłoszenie o kursie kwalifikacyjnym z zarządzania oświatą
czwartek, 02 lipca 2015 12:49

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ogłasza wstępny nabór uczestników na kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, który zaplanowano do realizacji od października 2015r. do marca-kwietnia 2016r. Kurs będzie prowadzony we współpracy z Departamentem Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, a do realizacji programu zaproszono wybitnych praktyków i specjalistów z zakresu zarządzania oświatą.
Więcej…
 
Konsultacje dotyczące żywienia w szkołach i przedszkolach - wakacje 2015r
wtorek, 30 czerwca 2015 09:26

Serdecznie zapraszamy na konsultacje indywidualne dotyczące żywienia w szkołach i przedszkolach (na zgłoszony przez zainteresowanych wcześniej temat), które odbędą się w lipcu i sierpniu 2015r., od poniedziałku do piątku  2015r., w godzinach 9.00-14.00, w sali 47  Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Spotkania  prowadzić będą  Pani Anna Kwiatek i Pani Diana Pierzgała – dietetyczki zatrudnione  we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Prosimy o zaanonsowanie – zgłoszenie osoby uczestniczącej w konsultacjach, najpóźniej w przeddzień spotkania, mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 71 7955080.

 
Rusza kolejna edycja wrocławskiego projektu "Edukacja w Miejscach Pamięci".
poniedziałek, 22 czerwca 2015 14:28

W ramach programu uczniowie podstawówek odwiedzają – oprócz dzielnicy Wzajemnego Szacunku  – Muzułmańskie Centrum Kulturalno–Oświatowe we Wrocławiu. Gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych poznają m.in. miejsca kaźni takie jak Gross-Rosen, Łambinowice, Brzeg, Opole, Świdnica, Jawor, Książ ...Oświęcim, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Gdańsk, Lublin, Zamość, Bełżec ......

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3
.