BipStowarzyszenie Nauczycieli Matematykiinaczej

Cay Wrocaw Czyta Dzieciom

Klub lekkiej inteligencji nauczycielskiej


Wysza Szkoa Handlowa we Wrocawiu


of-banner-150x80

Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Discover English Speaking Countries" 2018
wtorek, 24 października 2017 08:50

Formuła konkursu przewiduje zaangażowanie uczniów w etap tworzenia pytań konkursowych, a także przewiduje samodzielną pracę z tekstem pisanym i nieznaną leksyką. Wszystkie zadania konkursowe oparte są na materiałach przesyłanych do szkół, więc uczniowie dokładnie wiedzą, czego się uczyć, i są nagradzani za rzetelne przygotowanie.

http://konkurs-desc.blogspot.com/

 

 
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Symetria wokół nas”.
wtorek, 24 października 2017 08:41

Szanowni Państwo
Nauczyciele wrocławskich szkół podstawowych

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Symetria wokół nas”. Konkurs ten jest dotowany przez fundację mBanku i jest skierowany do uczniów wrocławskich szkół podstawowych, którzy uczą się w klasach V-VII. Patronat honorowy nad konkursem objęła Dyrektor Wydziału Departamentu Edukacji Pani Ewa Monastyrska. Konkurs przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach: "Kompozycja przestrzenna", "Kompozycja płaska", "Mozaika geometryczna" i "Kolaż zdjęć lub film". Na nagrodzonych w konkursie czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej…
 
Spotkania w ramach sieci współpracy dla nauczycieli wychowania fizycznego
piątek, 06 października 2017 07:33

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zaprasza nauczycieli wychowania fizycznego wrocławskich szkół na spotkania w ramach sieci współpracy. Zaproszenie kierujemy do tych, którzy chcą się podzielić wiedzą i doświadczeniem oraz do tych, którzy chcą skorzystać z dobrych praktyk.

Więcej…
 
Nowoczesne metody promocji czytelnictwa wśród młodzieży - zmiana terminu szkolenia
czwartek, 28 września 2017 12:08

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że nastąpiła zmiana terminu szkolenia DSA6 pt.: „Nowoczesne metody promocji czytelnictwa wśród młodzieży”. Zajęcia odbędą się 17 listopada 2017 r. w godz. 10.30-16.30.

Więcej…
 
Rozwiązywanie problemów wychowawczych w szkole i placówkach oświatowych
czwartek, 21 września 2017 07:22

Zapraszamy serdecznie zainteresowanych nauczycieli do uczestnictwa w sieci "Rozwiązywanie problemów wychowawczych w szkole i placówkach oświatowych".

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 3 z 6
.