Bip

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematykiinaczej

Cay Wrocaw Czyta Dzieciom

Klub lekkiej inteligencji nauczycielskiej


Wysza Szkoa Bankowa we Wrocawiu


of-banner-150x80

Ubezpieczenia komunikacyjne w życiu przeciętnego odbiorcy usług finansowych – co potrzeba dobremu kierowcy, dlaczego ubezpieczamy samochód, mądry Polak przed szkodą
piątek, 03 listopada 2017 11:19

Szanowni Państwo,

zapraszam 1 grudnia 2017 r. (piątek) do Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli na seminarium pt.: „Ubezpieczenia komunikacyjne w życiu przeciętnego odbiorcy usług finansowych – co potrzeba dobremu kierowcy, dlaczego ubezpieczamy samochód, mądry Polak przed szkodą”. Szkolenie poprowadzą pracownicy merytoryczni Komisji Nadzoru Finansowego.

Barbara Biernat
konsultant WCDN

 

Więcej…
 
Konferencja w Muzeum Etnograficznym
wtorek, 31 października 2017 09:17

W tym roku mija pięć lat realizacji projektu „Szkoła w mieście”.  Z tej okazji w Muzeum Etnograficznym została zorganizowana konferencja dla szkolnych koordynatorów projektu.

Więcej…
 
Nowoczesne metody promocji czytelnictwa wśród młodzieży - zmiana terminu szkolenia
czwartek, 28 września 2017 12:08

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że nastąpiła zmiana terminu szkolenia DSA6 pt.: „Nowoczesne metody promocji czytelnictwa wśród młodzieży”. Zajęcia odbędą się 17 listopada 2017 r. w godz. 10.30-16.30.

Więcej…
 
Wybrane produkty bankowe na praktycznych przykładach. Dobre i złe strony korzystania z usług bankowych – zagrożenia dla przeciętnego konsumenta
środa, 20 września 2017 14:27

Szanowni Państwo,

zapraszam 27 października 2017 r. (piątek) do Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli na seminarium pt.: „Wybrane produkty bankowe na praktycznych przykładach. Dobre i złe strony korzystania z usług bankowych – zagrożenia dla przeciętnego konsumenta”. Szkolenie poprowadzą pracownicy merytoryczni Komisji Nadzoru Finansowego.

Barbara Biernat
konsultant WCDN

Więcej…
 
Szkolenia z nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych
czwartek, 17 sierpnia 2017 12:37

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych,

od września br. Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje kolejną turę szkoleń z nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych. Zapraszamy nauczycieli, którzy dotychczas nie uczestniczyli w szkoleniach z poszczególnych przedmiotów nauczania.

Proszę zwrócić uwagę, że spotkanie dla nauczycieli matematyki odbędzie się już w 29 sierpnia br. o godz. 15.00 w WCDN ul. Swobodna 73a, sala nr 1.

Harmonogram szkoleń:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 3 z 5
.