BipStowarzyszenie Nauczycieli Matematykiinaczej

Cay Wrocaw Czyta Dzieciom

Klub lekkiej inteligencji nauczycielskiej


Wysza Szkoa Handlowa we Wrocawiu


of-banner-150x80

Spotkania w ramach sieci współpracy dla nauczycieli wychowania fizycznego
piątek, 06 października 2017 07:33

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zaprasza nauczycieli wychowania fizycznego wrocławskich szkół na spotkania w ramach sieci współpracy. Zaproszenie kierujemy do tych, którzy chcą się podzielić wiedzą i doświadczeniem oraz do tych, którzy chcą skorzystać z dobrych praktyk.

Więcej…
 
Nowoczesne metody promocji czytelnictwa wśród młodzieży - zmiana terminu szkolenia
czwartek, 28 września 2017 12:08

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że nastąpiła zmiana terminu szkolenia DSA6 pt.: „Nowoczesne metody promocji czytelnictwa wśród młodzieży”. Zajęcia odbędą się 17 listopada 2017 r. w godz. 10.30-16.30.

Więcej…
 
Rozwiązywanie problemów wychowawczych w szkole i placówkach oświatowych
czwartek, 21 września 2017 07:22

Zapraszamy serdecznie zainteresowanych nauczycieli do uczestnictwa w sieci "Rozwiązywanie problemów wychowawczych w szkole i placówkach oświatowych".

Więcej…
 
Wybrane produkty bankowe na praktycznych przykładach. Dobre i złe strony korzystania z usług bankowych – zagrożenia dla przeciętnego konsumenta
środa, 20 września 2017 14:27

Szanowni Państwo,

zapraszam 27 października 2017 r. (piątek) do Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli na seminarium pt.: „Wybrane produkty bankowe na praktycznych przykładach. Dobre i złe strony korzystania z usług bankowych – zagrożenia dla przeciętnego konsumenta”. Szkolenie poprowadzą pracownicy merytoryczni Komisji Nadzoru Finansowego.

Barbara Biernat
konsultant WCDN

Więcej…
 
Szkolenia z nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych
czwartek, 17 sierpnia 2017 12:37

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych,

od września br. Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje kolejną turę szkoleń z nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych. Zapraszamy nauczycieli, którzy dotychczas nie uczestniczyli w szkoleniach z poszczególnych przedmiotów nauczania.

Proszę zwrócić uwagę, że spotkanie dla nauczycieli matematyki odbędzie się już w 29 sierpnia br. o godz. 15.00 w WCDN ul. Swobodna 73a, sala nr 1.

Harmonogram szkoleń:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 5 z 8
.