BipStowarzyszenie Nauczycieli Matematykiinaczej

Cay Wrocaw Czyta Dzieciom

Klub lekkiej inteligencji nauczycielskiej


Wysza Szkoa Handlowa we Wrocawiu


of-banner-150x80

Szkoła w mieście
Konferencja w Muzeum Etnograficznym
wtorek, 31 października 2017 09:17

W tym roku mija pięć lat realizacji projektu „Szkoła w mieście”.  Z tej okazji w Muzeum Etnograficznym została zorganizowana konferencja dla szkolnych koordynatorów projektu.

Więcej…
 
Rozliczenie działań w ramach projektu "Szkoła w mieście"
wtorek, 06 czerwca 2017 09:16
Przypominamy o rozliczeniu działań w ramach projektu do 30 czerwca 2017 r.

Rozliczenie:

 

  • finansowe należy przesłać do Wydziału Edukacji. Formularz rozliczenia znajduje się na stronie internetowej Wrocławska Edukacja w zakładce Szkoła w mieście.
  • statystyczne należy przesłać do Tomasza Jarosza na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  Formularz rozliczenia znajduje się na platformie http://wcdn.wroc.pl/moodle - IX. Szkoła w mieście - Materiały, ankiety - Materiały dla nauczycieli zaangażowanych w realizację projektu – Wprowadzić otrzymany klucz dostępu do kursu - Dane do WCDN.

 

 

 
Narodowe Forum Muzyki - konferencja dla szkolnych koordynatorów projektu "Szkoła w mieście"
wtorek, 06 czerwca 2017 08:57

W środę, 31 maja 2017 r. szkolni koordynatorzy projektu „Szkoła w mieście” uczestniczyli w konferencji poświęconej realizacji podstawy programowej w przestrzeni Narodowego Forum Muzyki. Nauczyciele zapoznali się z ciekawą ofertą edukacyjną NFM oraz możliwościami wykorzystania bazy instytucji do przeprowadzania lekcji. Spotkanie uświetnił wykład prof. Piotra Drożdżewskiego pt.: „Muzyka wiązań chemicznych”. Po konferencji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na niezapomniany koncert w wykonaniu Curtis Symphony Orchestra / Filadelfia. 
Dziękujemy bardzo Dyrekcji i Pracownikom Narodowego Forum Muzyki za zaangażowanie i efektywną współpracę.

 

Barbara Biernat
Dorota Sakowska

 

Więcej…
 
Szkoła w mieście - wymiana dobrych praktyk w Hydropolis
środa, 14 września 2016 15:36

We wtorek, 13 września 2016 r. nauczyciele wrocławskich szkół i przedszkoli uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym realizacji podstawy programowej w przestrzeni Hydropolis, jednego z siedmiu nowych cudów Polski. Pedagodzy mieli możliwość zwiedzenia obiektu, przemyślenia wykorzystania bazy instytucji do przeprowadzania lekcji w sposób atrakcyjny dla uczniów. Nauczyciele chętnie wymieniali się pomysłami oraz deklarowali aktywne uczestnictwo w planowanych działaniach na rzecz rozwoju projektu "Szkoła w mieście".

Więcej…
 
Informacje dla szkolnych koordynatorów projektu
poniedziałek, 17 listopada 2014 13:37

Kliknij, aby przejść dalej

 


.