Bip

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematykiinaczej

Cay Wrocaw Czyta Dzieciom

Klub lekkiej inteligencji nauczycielskiej


Wysza Szkoa Bankowa we Wrocawiu


of-banner-150x80

Szkoła w mieście
Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej – koordynatorów projektu „Szkoła w mieście”
poniedziałek, 12 lutego 2018 11:13

Serdecznie zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, koordynatorów projektu "Szkoła w mieście", na bezpłatne warsztaty pt. „Wesołe eksperymentowanie” oraz „Robotyka i LEGO”. Zajęcia odbędą się w dwóch turach - 5 oraz 6 marca 2018 r. w Sali Zabaw FIKOŁKI przy ul. Swobodnej 1 (Centrum Handlowe Wroclavia, poziom 2), o godz. 14.00. Szkolenie jest zgodne z kierunkami polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018.

Więcej…
 
Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli wychowania przedszkolnego – koordynatorów projektu „Szkoła w mieście”
poniedziałek, 12 lutego 2018 11:07

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego, koordynatorów projektu "Szkoła w mieście", na bezpłatne warsztaty pt. „Wesołe eksperymentowanie” oraz „Robotyka i LEGO”. Zajęcia odbędą się w dwóch turach - 26 oraz 27 lutego 2018 r. w Sali Zabaw FIKOŁKI przy ul. Swobodnej 1 (Centrum Handlowe Wroclavia, poziom 2), o godz. 14.00. Szkolenie jest zgodne z kierunkami polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018.

Więcej…
 
Konferencja w Muzeum Etnograficznym
wtorek, 31 października 2017 09:17

W tym roku mija pięć lat realizacji projektu „Szkoła w mieście”.  Z tej okazji w Muzeum Etnograficznym została zorganizowana konferencja dla szkolnych koordynatorów projektu.

Więcej…
 
Rozliczenie działań w ramach projektu "Szkoła w mieście"
wtorek, 06 czerwca 2017 09:16
Przypominamy o rozliczeniu działań w ramach projektu do 30 czerwca 2017 r.

Rozliczenie:

 

  • finansowe należy przesłać do Wydziału Edukacji. Formularz rozliczenia znajduje się na stronie internetowej Wrocławska Edukacja w zakładce Szkoła w mieście.
  • statystyczne należy przesłać do Tomasza Jarosza na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  Formularz rozliczenia znajduje się na platformie http://wcdn.wroc.pl/moodle - IX. Szkoła w mieście - Materiały, ankiety - Materiały dla nauczycieli zaangażowanych w realizację projektu – Wprowadzić otrzymany klucz dostępu do kursu - Dane do WCDN.

 

 

 
Narodowe Forum Muzyki - konferencja dla szkolnych koordynatorów projektu "Szkoła w mieście"
wtorek, 06 czerwca 2017 08:57

W środę, 31 maja 2017 r. szkolni koordynatorzy projektu „Szkoła w mieście” uczestniczyli w konferencji poświęconej realizacji podstawy programowej w przestrzeni Narodowego Forum Muzyki. Nauczyciele zapoznali się z ciekawą ofertą edukacyjną NFM oraz możliwościami wykorzystania bazy instytucji do przeprowadzania lekcji. Spotkanie uświetnił wykład prof. Piotra Drożdżewskiego pt.: „Muzyka wiązań chemicznych”. Po konferencji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na niezapomniany koncert w wykonaniu Curtis Symphony Orchestra / Filadelfia. 
Dziękujemy bardzo Dyrekcji i Pracownikom Narodowego Forum Muzyki za zaangażowanie i efektywną współpracę.

 

Barbara Biernat
Dorota Sakowska

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2
.