Pracownia Konsultantów

Konsultanci WCDN pracują od poniedziałku do piątku. Ze względu na różne godziny pracy istnieje konieczność telefonicznego ustalenia terminu spotkania.

Barbara Biernat
Konsultant

pokój 33
e-mail:b.biernat@wcdn.wroc.pl
tel. 71 798 68 80 wew. 206
Godziny pracy:
wtorek 9.00-14.00
środa 10.00-15.00
czwartek 9.00-14.00

Alicja Cisowska
wicedyrektor

pokój 23
e-mail:a.cisowska@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 105

Jolanta Góreczna
dyrektor

pokój 28
e-mail:j.goreczna@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 103 – sekretariat

Danuta Gromek
Konsultant

pokój 48
e-mail:d.gromek@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 207
Godziny pracy:
wtorek 10.00-12.00
środa 14.00-18.00
czwartek 10.00-12.00

Jadwiga Iwanowska
Konsultant

pokój 32
e-mail:j.iwanowska@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 202
Godziny pracy:
poniedzialek 8.00-14.00
wtorek 8.00-14.00
środa 8.00-14.00
czwartek 13.30-19.30
piątek 13.00-19.00

Katarzyna Kuczyńska
Konsultant

pokój 44
e-mail:k.kuczynska@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 204
Godziny pracy:
poniedzialek 9.30-16.30
wtorek 9-14
środa 10-17
czwartek 10-18
piątek 9-12

Krzysztof Popiel
Konsultant

pokój 44
e-mail:k.popiel@wcdn.wroc.pl
tel. 71 798 68 80 wew. 204
Godziny pracy:
poniedzialek 8.00-14.00
wtorek 8.00-14.00
środa 8.30-14.30
czwartek 12.00-18.00
piątek 08.00-14.00

Dorota Sakowska
Konsultant

pokój 2
e-mail:d.sakowska@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 130
Godziny pracy:
poniedzialek 8.30-14.30
wtorek 8.30-14.30
środa 10.00-16.00
czwartek 8.30-14.30
piątek 8.30-14.30

Ewa Skrzywanek
Konsultant

pokój 36
e-mail:e.skrzywanek@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 203
Godziny pracy:
poniedzialek 8.00-14.00
wtorek 11.00-17.00
środa 11.00-17.00
czwartek 8.30-14.30
piątek 8.00-14.00

Robert Syta
Konsultant

pokój 46
e-mail:r.syta@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 205
Godziny pracy:
poniedzialek 08:00-14:00
wtorek 8.00-14.00
środa 8.00-14.00
czwartek 8.00-14.00
piątek 8.00-14.00

Ewa Wolak
Konsultant

pokój 31
e-mail:e.wolak@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 208
Godziny pracy:
poniedzialek 8.00-14.00
wtorek 8.00-16.00
środa 8.00-16.00
czwartek 8.00-12.00
piątek 8.00-12.00

Lidia Zyga
Konsultant

pokój 46
e-mail:l.zyga@wcdn.wroc.pl
tel.71 798 68 80 wew. 205
Godziny pracy:
wtorek 10.00-16.00
środa 9.00-14.00
czwartek 10.00-14.00