Strona główna

 

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje kursy, warsztaty, wykłady oraz inne formy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowych.

Wśród propozycji są spotkania z praktykami – nauczycielami pracującymi w szkołach, przedszkolach i placówkach innego typu – oraz specjalistami z zakresu edukacji, pedagogiki, psychologii i innych dziedzin.

Pomysłodawcami kursów lub ich koordynatorami są doradcy metodyczni i konsultanci Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Zapraszamy do współpracy oraz do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach.

 

Druk zgłoszenia udziału w formie doskonalenia(152KB, pdf)

Druk zgłoszenia szkolenia zespołu nauczycieli(rady pedagogicznej)(131KB, pdf)

 

Aktualności

Najtrudniejszy klient szkoły: rodzic

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Najtrudniejszy klient szkoły: rodzic”, które poprowadzi psycholog Agnieszka Ratajczak-Mucharska. Zajęcia odbędą się 26 października 2022 r. (godz. 16.30-19.15) w siedzibie Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ulicy Swobodnej 73a. Celem szkolenia jest rozwijanie kompetencji personalnych i komunikacyjnych jako podstawowych narzędzi we współpracy z rodzicami.

Geograficzno-polityczny atlas Polski. Polska w świecie współczesnym. Perspektywa 2022

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na bezpłatne seminarium online pt. „Geograficzno-polityczny atlas Polski. Polska w świecie współczesnym. Perspektywa 2022”. Wydarzenie planowane jest na 29.09.2022 (czwartek), godz. 17.00 – 18.30, na platformie MS Teams i skierowane do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczących geografii, historii, WoS i HiT.

Tramwajowe czytanie po wrocławsku

Zapraszamy na uroczyste otwarcie czytania po wrocławsku w ramach akcji Cały Wrocław Czyta. W tramwaju Czytuś posłuchamy znanych wrocławian. Spotkajmy się w piątek, 30 września o godz. 10.00 na przystanku obok Opery Wrocławskiej. Czytamy dla zaproszonych grup dzieci i młodzieży, a także wrocławian (specjalne bilety dla nich będą czekały dwa dni wcześniej w skrzynkach bookcrossingowych …

O nas

Podstawowe informacje

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli powstało 1 stycznia 2001 r., jest instytucją kształcenia dorosłych, praktycznie realizującą ideę kształcenia ustawicznego. Służy nauczycielom, dyrektorom szkół i placówek, umożliwia podnoszenie, uzupełnianie i aktualizowanie kwalifikacji zawodowych oraz nabywanie nowych umiejętności. Korzystanie z oferty placówki pozwala na wzmocnienie pozycji zawodowej. Czytaj dalej O nas

Kontakt

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

ul. Swobodna 73a, 50-089 Wrocław, tel: +48 71 798 68 80
fax: +48 71 796 45 60
Nr rachunku bankowego: 89 1020 5226 0000 6202 0416 6856
e-mail: poczta@wcdn.wroc.pl

ePUAP: /WCDN/SkrytkaESP

Pracownia badań i analiz

Pracownia wspierania kadry kierowniczej

Biblioteka

Zespół wspierania pedagogiki specjalnej, terapii pedagogicznej, logopedii i wychowania fizycznego

Zespół wspierania edukacji zawodowej

Zespół wspierania edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Zespół wspierania edukacji przyrodniczej, matematycznej i informatycznej

Zespół wspierania edukacji humanistycznej

Zespół wspierania edukacji artystycznej i kulturalnej

 

Inspektor Ochrony Danych:

We Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Państwu praw związanych z przetwarzaniem danych.
Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:
listownie na adres: CORE Consulting, ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań
lub przez e-mail: inspektor@coreconsulting.pl