Konferencja metodyczna dla wychowawców świetlic szkolnych – w sierpniu!

Już dzisiaj zapraszamy wychowawców świetlic szkolnych na Konferencję Metodyczną do Centrum Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu 27 sierpnia 2026 r. (czwartek), godz. 13.00, w sali nr 1.

W programie:

  • aktualne kierunki pracy świetlic szkolnych,
  • inspirujące rozwiązania metodyczne – propozycje szkoleniowe,
  • wymiana doświadczeń i dobrych praktyk,
  • spotkanie z radcą prawnym, który omówi najważniejsze zagadnienia prawne związane z pracą kierownika, lidera i wychowawcy świetlicy,
  • przestrzeń do rozmowy i współpracy przy kawie i herbacie.

Spotkanie to doskonała okazja, aby poznać nowe pomysły, nawiązać kontakty zawodowe i wzbogacić swój warsztat pracy.

Serdecznie zapraszamy do udziału, w imieniu Teresy Szpak konsultanta metodycznego WCDN.