Już dzisiaj zapraszamy wychowawców świetlic szkolnych na Konferencję Metodyczną do Centrum Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu 27 sierpnia 2026 r. (czwartek), godz. 13.00, w sali nr 1.
W programie:
- aktualne kierunki pracy świetlic szkolnych,
- inspirujące rozwiązania metodyczne – propozycje szkoleniowe,
- wymiana doświadczeń i dobrych praktyk,
- spotkanie z radcą prawnym, który omówi najważniejsze zagadnienia prawne związane z pracą kierownika, lidera i wychowawcy świetlicy,
- przestrzeń do rozmowy i współpracy przy kawie i herbacie.
Spotkanie to doskonała okazja, aby poznać nowe pomysły, nawiązać kontakty zawodowe i wzbogacić swój warsztat pracy.
Serdecznie zapraszamy do udziału, w imieniu Teresy Szpak konsultanta metodycznego WCDN.