Roztańczony Wrocław – IV Międzyszkolny Festiwal Tańca

Szanowni Państwo, nauczyciele szkół podstawowych I-II, IV-VIII, wychowawcy świetlic szkolnych – zapraszamy uczniów, wychowanków do udziału w IV Międzyszkolnym Festiwalu Tańca „Roztańczony Wrocław”. Zachęcamy wszystkich pasjonatów tańca do przygotowania uczniów do udziału w festiwalu.

Ruch jest bardzo ważny dla rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży. Taniec jako szczególnie atrakcyjna forma ruchu jest godna polecenia do stymulowania rozwoju uczniów i wychowanków oraz rozwijania ich zdolności i zainteresowań. Ponadto rozwijanie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży jest jednym z kierunków polityki oświatowej państwa oraz jednym z priorytetów edukacyjnych naszego miasta.
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu. Część konkursowa IV MIĘDZYSZKOLNEGO FESTIWALU TAŃCA „ROZTAŃCZONY WROCŁAW odbędzie się 19 kwietnia 2024 r. (piątek) we wrocławskim Klubie ANIMA ul, Pilczycka 47, 54-150 Wrocław.
Wszelkie potrzebne informacje (regulamin, karta i termin zgłoszenia) są w załącznikach oraz na stronie internetowej SP 33 w zakładce Roztańczony Wrocław.
Koordynatorem FESTIWALU  jest Agnieszka Dziekan SP33 Wrocław, ul. Kolista 17. Adres e-mail: adziekan@sp33.wroclaw.pl