Klucze do kompetencji Twoich uczniów – komunikacja, kooperacja, kreatywność, krytyczne myślenie

3K W EDUKACJI to oferta szkolenia dla nauczycieli, którzy chcieliby o swojej pracy mówić „ja nie uczę, moi uczniowie uczą się”.

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ma zaszczyt zaprosić Państwa na drugą edycję kursu „3 K w edukacji”. Tajemnicze 3K to KRYTYCZNE MYŚLENIE, KOOPERACJA, KREATYWNOŚĆ.

Za tymi trzema kompetencjami ukrywa się czwarta – KOMUNIKACJA, bez której pierwsze trzy nie mają  szansy zaistnieć. A stanie się tak pod warunkiem, że edukację rozumiemy jako relację, dialog i współpracę. Kurs poprowadzą 3 doradczynie Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli:

Anna Abramczyk – edukatorka, autorka wielu materiałów dydaktycznych i metodycznych oraz artykułów naukowych poświęconych organizacji kooperacji między uczniami, pracuje metodami kooperatywnego uczenia się,

Agata Wodzińska – propagatorka metod krytycznego myślenia, nauczyciel pracujący metodami kooperatywnego uczenia się oraz EduScrum i design thinking, reżyser teatru dzieici i młodzieży PWST, pracuje metodami aktywności twórczej i teatralnej,

Monika Kawarska-Puła – trenerka i ekspertka Destination Imagination, nauczyciel kreatywności w LO Nr XVI, propagatorka metod i technik pracy rozwijających kreatywność.

Celem 12-godzinnego szkolenia jest wyposażenie nauczycieli w paletę metod i technik pracy, pozwalających rozpoznać potencjał ucznia, rozbudzić jego zdolności myślenia i zaprosić do kreatywnej współpracy.

Jeśli nie jesteś zwolennikiem „marchew-kija” i już zmęczyła Cię rola „wykładowcy” zapraszamy serdecznie.

Liczymy na obecność osób, które chciałyby stać się w swoich szkołach liderami krytycznego myślenia, kooperacji, kreatywności i komunikacji w edukacji.

Udział w zajęciach kosztuje 300 zł. Liczba miejsc: 16. Szkolenie odbędzie się we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli:

  • 10 kwietnia w godz. 15.00 – 18.15
  • 17 kwietnia w godz. 15.00 – 18.15
  • 24 kwietnia w godz. 15.00 – 18.15

Zapisy (kod formy AAB3): https://www.wcdn.wroc.pl/szkolenia/forma.php?forma=10046