Dyskusyjny Klub Fotograficzno-Filmowy – sezon 5

Impresjonizm to temat wiodący piątego sezonu zaplanowanego na szesnaście spotkań: cztery pierwsze poświęcone są opowieści o tym kierunku w malarstwie, kolejnych jedenaście to spotkania z malarzami – poznamy wydarzenia z ich życia, etapy twórczości plastycznej, najciekawsze obrazy oraz podejmiemy próbę ich interpretacji, a na ostatnim odwiedzimy ciekawe muzea Europy ze zbiorami malarstwa tego okresu. Uwaga – istnieje możliwość dołączenia się do warsztatów w trakcie ich trwania. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Kultura

Aula dla Kultury

Aby móc kształcić umiejętności miękkie i wrażliwość artystyczną, umożliwić społeczności szkolnej (uczniom, ich rodzicom i bliskim, nauczycielom) pokazanie się
i zobaczenie twórczości młodych artystów, potrzebna jest przestrzeń z odpowiednimi warunkami organizacyjnymi i technicznymi. Pomoc przy organizacji szkoleń i konferencji.
Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Kultura

Ogłoszenie o zbędnych i zużytych składnikach majątku ruchomego Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Działając  zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21.10.2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu  gospodarowania składnikami rzeczowymi  majątku ruchomego Skarbu Państwa  informujemy, że  posiadamy następujące zbędne i zużyte składniki  majątku  ruchomego zgodnie z wykazem: Wykazbędnych i zuzytych składników WCDN(PDF, 511KB)

V Wrocławskie obchody Dnia Języka Ojczystego

Logo Dzień Języka Ojczystego        Logo Wrocław Miasto Spotkań Patronat Hnorowy Prezydenta

Dyrektor Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli ma przyjemność zaprosić Państwa Dyrektorów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych wraz z nauczycielami na objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia  V Wrocławskie obchody Dnia Języka Ojczystego pod tytułem:
To tylko słowa.

Konferencja odbędzie się 15 marca 2023 r. w godzinach 1000 – 1400
w odnowionej auli Zespołu Szkół nr 1, ul. Słubicka 29-33.

Czytaj dalej

UWAGA ZMIANA – HARMONOGRAM DIAGNOZ 2022/2023

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległ termin spotkania podsumowującego diagnozy z matematyki w klasach I szkoły ponadpodstawowej. Spotkanie dla dyrektorów i nauczycieli odbędzie się 10.11.2022 r. (czwartek) o godzinie 16.00 zamiast 3.11.2022 r.

Harmonogram ze zmianą dostępny jest w linku Diagnozy.