Ogłoszenie o zbędnych i zużytych składnikach majątku ruchomego Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Działając  zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21.10.2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu  gospodarowania składnikami rzeczowymi  majątku ruchomego Skarbu Państwa  informujemy, że  posiadamy następujące zbędne i zużyte składniki  majątku  ruchomego zgodnie z wykazem: Wykazbędnych i zuzytych składników WCDN(PDF, 511KB)

V Wrocławskie obchody Dnia Języka Ojczystego

Logo Dzień Języka Ojczystego        Logo Wrocław Miasto Spotkań Patronat Hnorowy Prezydenta

Dyrektor Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli ma przyjemność zaprosić Państwa Dyrektorów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych wraz z nauczycielami na objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia  V Wrocławskie obchody Dnia Języka Ojczystego pod tytułem:
To tylko słowa.

Konferencja odbędzie się 15 marca 2023 r. w godzinach 1000 – 1400
w odnowionej auli Zespołu Szkół nr 1, ul. Słubicka 29-33.

Czytaj dalej

UWAGA ZMIANA – HARMONOGRAM DIAGNOZ 2022/2023

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległ termin spotkania podsumowującego diagnozy z matematyki w klasach I szkoły ponadpodstawowej. Spotkanie dla dyrektorów i nauczycieli odbędzie się 10.11.2022 r. (czwartek) o godzinie 16.00 zamiast 3.11.2022 r.

Harmonogram ze zmianą dostępny jest w linku Diagnozy.

5 Biennale Twórczości Nauczycieli we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 5. Biennale Twórczości Nauczycieli pracowników pedagogicznych pragnących zaprezentować swoje dokonania artystyczne. Obecna edycja tego przeglądu ma poszerzoną formułę i obejmuje zarówno dokonania nauczycieli tworzących w obszarze sztuk plastycznych, jak również literackich i muzycznych. Prosimy o przekazanie informacji o 5. Biennale wszystkim nauczycielom tworzącym w wymienionych obszarach. Na Państwa prace czekamy do 30 września (szczegóły i warunki ich składania znajdują się w regulaminie).

Biennale_regulamin-2022(228KB, pdf)

Przerwa statutowa

Szanowni Państwo,  w terminie od 18 lipca 2022 r. do 19 sierpnia 2022 r. we  Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli trwa przerwa statutowa , w tym czasie sekretariat  placówki będzie przyjmował interesantów  w godzinach od 8.00 do 15:00.

Historia i teraźniejszość – spotkanie informacyjne dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych

Szanowni Państwo,
Nauczyciele historii i wos szkół ponadpodstawowych,

zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące nowego przedmiotu Historia i teraźniejszość, które rozpocznie się 9 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 15.00. Będą to zajęcia online na platformie MS Teams.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane materiały przygotowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz jednego z autorów podstawy programowej HIT.

Zainteresowani nauczyciele proszeni są o rejestrację na stronie WCDN (KOD kursu: ESK40): https://wcdn.wroc.pl/szkolenia/

Kierownik Kursu – Ewa Skrzywanek, konsultant WCDN, kontakt mailowy: e.skrzywanek@wcdn.wroc.pl

Serdecznie zapraszamy!